субота, 10 грудня 2011 12:55

Дарина Зевіна стала чемпіонкою Європи з плавання

9 грудня, у Щецині (Польща) проходить чемпіонат Європи з плавання на короткій воді. Завершилася вечірня програма другого дня змагань. Було розіграно 10 комплектів нагород.

Українка Дарина Зевіна завоювала золоту медаль у плаванні на спині на дистанції 100 м з результатом 56,96 секунди і стала дворазовою чемпіонкою Європи у цій дисципліні, повторивши свій торішній успіх на чемпіонаті Європи-2010.

Це перша нагорода українців на першості. Дарина випередила росіянку Анастасію Зуєву на 0,16 секунди і датчанку Міє Нільсен на 0,67. Зазначимо, що і в кваліфікації і в півфінальному запливі українка незмінно була кращою.

За крок від п'єдесталу пошани зупинилася Ганна Дзеркаль на 200 м брасом, зайнявши четверте місце. До бронзи українка не допливла 1,4 секунди. У фіналах в інших восьми видах українців не було.

Зазначимо, що датчанка Джанет Оттесен перемогла на 50 м батерфляєм з рекордом змагань - 24,92 секунди. Надія Коба не змогла пробитися у фінальну десятку, зайнявши в півфінальному запливі 17-е місце (26,79).

У вечірній програмі Андрій Говоров не пройшов відбір у фінал на 100 м вільним стилем. Спочатку у півфіналі українець був 10-м, показавши однаковий час з голландцем Юстом Рейнсом - по 48,09, а потім в дуелі за місце у фіналі програв голландцеві - 48,17 проти 47,80.