неділя, 13 червня 2010 15:25

"Збірна України зіграла б краще, ніж греки" - Мунтян

Збірна України зіграла б краще на місці греків у матчі з Південною Кореєю на ЧС-2010. Про це у програмі "Третій тайм" на каналі ICTV розповів наставник молодіжної команди київського "Динамо" Володимир Мунтян. Нагадаємо, греки програли корейцям з рахунком 2:0.

"Матч Південна Корея – Греція здивував. На місці греків могли бути ми (українці програли збірній Греції у стикових матчах ЧС-2010). Напевно, ми зіграли б краще, ніж команда Рехагеля.

У другому турі Корея гратиме з Аргентиною, а Греція з Нігерією. Він і стане визначальним. Всі говорять про Аргентину, але не слід скидати з рахунку і Нігерію."

Тим часом, екс-футболіст київського "Динамо" Віктор Леоненко похвалив корейців.

"Знайомий не тільки з Отто Рехагелем, але й з його дружиною. Він завжди говорив, що дружина розбирається у футболі краще, ніж він. Думаю, вона не засмутилася після другого голу корейців.

По-перше збірна Південної Кореї чудово зіграла. По-друге, склалося враження, що греки приїхали на гру з пляжу. З 70-ї хвилин греки почали створювали моменти біля воріт корейців. Ті, у свою чергу, на радощах підсіли."

Наступний матч греки проведуть проти збірної Нігерії. Гра пройде 17 червня о 17:00.