субота, 12 червня 2010 16:38

ЧС-2010. Збірна Греції програла Південній Кореї

Збірна Південної Кореї здобула перемогу над збірною Греції в груповому матчі чемпіонату світу з футболу. Зустріч, що відбулася 12 червня в Йоганнесбурзі, закінчилася з рахунком 2:0.

Матч, в якому була здобута перша перемога на чемпіонаті світу, проходив з перевагою азіатській збірної. Перший гол вже на 7-й хвилині зустрічі забив захисник Лі Чжон Су, якому грецькі захисники дозволили спокійно замкнути подачу зі штрафного.

У першому таймі Південна Корея створила ще кілька небезпечних моментів, проте рахунок до перерви не змінився.

На 52-й хвилині гравець "Манчестер Юнайтед" Пак Чжи Сун, знову в результаті помилки грецької оборони, реалізував вихід один на один і забив другий гол. Згодом корейські футболісти втратили кілька моментів збільшити рахунок, а наприкінці матчу шанси забити у греків упустили Торосидіс і Гекас.

Пізніше 12 червня відбудеться ще один матч команд групи B - Аргентина зіграє проти Нігерії. Зустріч розпочнеться о 17:00 за київським часом.