понеділок, 18 січня 2010 09:49

Збірна Камеруну вирвала перемогу у Замбії

У поєдинку другого туру в групі D на Кубку африканських націй збірна Камеруну, програючи після першого тайму, вирвала перемогу у команди Замбії та покращила свої шанси на вихід з групи. Матч завершився з рахунком 3:2. Переможний гол на 86-й хвилині забив Ідрісса.

В іншому поєдинку групи D збірна Габону розійшлася миром зі збірною Тунісу - 0:0. Для тунісців це вже друга нічия у двох матчах турніру - у першому колі вони зіграли 1:1 зі збірною Замбії. Футболісти Габону на старті Кубка Африки сенсаційно переграли камерунця - 1:0.

Становище команд після 2 турів:

Камерун - 3
Габон - 3
Туніс - 2
Замбія - 1

Зараз ви читаєте новину «Збірна Камеруну вирвала перемогу у Замбії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua