понеділок, 28 січня 2008 13:46

Збірна Данії виграла чемпіонат світу з гандболу

Збірна Данії стала переможницею чоловічого чемпіонату світу з гандболу, який проходив в Норвегії.

У фінальному матчі данці з рахунком 24:20 обіграли команду Хорватії.

Матч почався з того, що хорвати повели з рахунком 4:0, але до  перерви скандинави вигравали вже три м"ячі. На відпочинок команди пішли з рахунком 13:10.

За півтори хвилини до кінця поєдинку за данських "плюс 3" збірна Хорватії втратила останній шанс врятувати матч: воротар збірної Данії Каспер Хвідт взяв пенальті від Івана Чупіча, який став для нього дев"ятим парируваним на турнірі.

У матчі за третє місце збірна Франції з різницею в 10 м"ячів обіграла Німеччину.

Матч за 3-е місце
Франція - Німеччина - 36:26 (18:9)

Фінал
Хорватія - Данія - 20:24 (10:13)

Sports.ru
Зараз ви читаєте новину «Збірна Данії виграла чемпіонат світу з гандболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua