неділя, 21 жовтня 2012 16:35

Запорізький "Металург" пропустив п'ять м'ячів від "Ворскли", Кварцяний готовий подати у відставку

"Я подам у відставку. Це офіційно" - Кварцяний ФОТО: dynamo.kiev.ua

У рамках 12-го туру української Прем'єр-Ліги полтавська "Ворскла" приймала запорізький "Металург" і завдала супернику розгромної поразки з рахунком 5:0.

Полтавській команді вдалося відзначитися вже на дев'ятій хвилині поєдинку після того, як у ворота "Металурга" забив Кривошеєнко. У другому таймі запорізька команда остаточно посипалася, чому посприяв результативний удар Будника на 55-й хвилині. З 77-ї по 88-у хвилини "Ворсклі" вдалося тричі "розписатися" у воротах команди Віталія Кварцяного. Голи забивали Громов і Безус, який відзначився дублем у цьому матчі.

Головний тренер запорізького "Металурга" Віталій Кварцяний після матчу заявив, що готовий подати у відставку.

"Ви хочете, щоб я подав у відставку? Я подам у відставку. Це офіційно. Бажаю творчих успіхів", - сказав Кварцяний після фінального свистка в ефірі телеканалу "Футбол".

Відзначимо, що запорізький "Металург" після 12-ти зіграних матчів у чемпіонаті України посідає останнє місце з двома очками в своєму активі.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

12-й тур

Ворскла (Полтава) - Металург З (Запоріжжя) - 5:0

Голи: Кривошеєнко, 10 (1:0); Будник, 55 (2:0); Безус, 76 (3:0); Безус, 86 (4:0); Громов, 89 (5:0).

Ворскла - Долганський, Сапай, Чеснаков (Баранник, 81), Даллку, Селін, Будник (Громов, 68), Краснопьоров, Кривошеєнко (Д. Єрьоменко, 75), Скляр, Матвєєв, Безус.

Металург Запоріжжя - Руденко, Рожич, Опанасенко, Тейку, Штурко, Сидорчук, Пісоцький, Жуніор (Матяж, 62), Воронков (Пуровіч, 46), Лук'янов, Бєлік (Каськов, 74).

Попередження: Чеснаков, 24; Будник, 63 - Опанасенко, 33; Воронков, 39; Сидорчук, 82.

Зараз ви читаєте новину «Запорізький "Металург" пропустив п'ять м'ячів від "Ворскли", Кварцяний готовий подати у відставку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua