неділя, 06 вересня 2009 11:47

Вуельта. Канчеллара виграв сьомий етап і повернув собі лідерство

Швейцарець Фабіан Канчеллара виграв 7-й етап велобагатоденки "Вуельта" - 30-кілометрову індивідуальну гонку з роздільним стартом вулицями Валенсії. Блискучий виступ гонщика SaxoBank дозволив йому знову повернутися на перше місце в генеральній класифікації.

Другий результат продемонстрував британець Девід Міллар з Garmin-Slipstream, а третій час у німця Берта Грабша, який виступає за Columbia.

Колишній лідер загального заліку німець Андре Грайпель програв сьогоднішньому переможцеві більше двох хвилин і скотився на 27-у позицію.

Сьогодні спортсменів чекає перший гірський етап протяжністю 204,7 кілометра між містами Алзіра і Алто де Аїтана.

"Вуельта", 7-й етап, Валенсія, 30 км., індивідуальна гонка з роздільним стартом

1. Фабіан Канчеллара (Швейцарія, Saxo Bank) - 36,41

2. Девід Міллар (Великобританія, Garmin - Slipstream) + 0,32

3. Берт Грабш (Німеччина, Columbia) - 0,36

4. Давид Херреро (Іспанія, Xacobeo Galicia) - 0,40

5. Василь Кирієнко (Білорусь, CaisseD"epargne) - 0,46

6. Самуель Санчес (Іспанія, Euskaltel - Euskadi) - 0,47.

5. Василь Кирієнка (Білорусь, CaisseD"epargne) - 1,08

6. Кадель Еванс (США, Garmin-Slipstream) - 1,19.

163. Віталій Бутс (Україна, Lampre) - 15:18

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Вуельта. Канчеллара виграв сьомий етап і повернув собі лідерство». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua