середа, 02 вересня 2009 09:31

Вуельта. Найдовший етап велогонки виграв німець Грайпель

Німець Андре Грайпель переміг на 4-му етапі велобагатоденки "Вуельта". Він першим подолав 225 кілометрів найдовшого на гонці відрізку між голландським містом Венло і бельгійським Льєжем.

Відзначимо, що гонка проходила в складних погодних умовах: дув сильний вітер і періодично йшов дощ. Трапилося декілька завалів. На щастя, ніхто з гонщиків серйозно не постраждав.

Услід за Грайпелем фінішувала велика група гонщиків. Боротьбу за друге місце виграв бельгієць Воутер Вейландт з QuickStep, а третім став німець Берт Грабш, який виступає за Team Columbia.

Лідерство в загальному заліку втримав представник Saxobank швейцарець Фабіан Канчеллара.

Українець Віталій Бутс за день піднявся на 18 позицій і зараз розташувався на загальному 118-м місці.

Сьогодні на "Вуельті" день відпочинку, протягом якого гонка переїде до Іспанії. А вже в середу спортсменам доведеться подолати 174 кілометри між містами Таррагона і Вінарос.

"Вуельта", 4-й етап, Венло - Льєж, 225,5 км.

1. Андре Грайпель (Німеччина, Team Columbia) - 5.43,05

2. Воутер Вейландт (Бельгія, QuickStep) - той же час

3. Берт Грабш (Німеччина, Team Columbia)

4. Марцел Зіберг (Німеччина, Team Columbia)

5. Марко Вело (Італія, QuickStep)

6. Маттео Тосатто (Італія, QuickStep) ...

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Вуельта. Найдовший етап велогонки виграв німець Грайпель». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua