субота, 29 серпня 2009 21:18

Вуельта. Канчеллара виграв перший етап велогонки

Сьогодні, 29 серпня, стартувала знаменита велобагатоденка "Вуельта". Перший етап, який був індивідуальною гонкою з роздільним стартом в голландському місті Ассен, виграв швейцарець Фабіан Канчеллара з команди Saxobank.

Він подолав дистанцію в 4,7 кілометра за 5,20 хвилин. На 9 секунд відстав від Канчеллари представник команди QuickStep бельгієць Том Боонен. А американець Тайлер Фаррар з Garmin - Slipstream прехал третім, відставши від лідера на 12 секунд.

Єдиний українець на "Вуельті" Віталій Бутс, який виступає за команду Lampre, показав на першому етапі лише 114-й результат з відставанням від лідера в 36 секунд.

Завтра гонщикам доведеться подолати перший "повноцінний" етап між голландськими містами Ассен і Еммен, тривалістю 203 кілометри.

"Вуельта", 1-й етап, Ассен, індивідуальна гонка з роздільним стартом, 4,7 км.

1. Фабіан Канчеллара (Швейцарія, Saxobank) - 5,20

2. Том Боонен (Бельгія, QuickStep) - 0,09

3. Тайлер Фаррар (США, Garmin - Slipstream) - 0,12

4. Йєнс Моуріс (Голландія, Vacansoleil Pro Cycling Team) - 0,14

5. Даніеле Беннаті (Італія, Liquigas) - 0,16

6. Роман Кройцигер (Чехія, Liquigas) - 0,17

7. Олександр Вінокуров (Казахстан, Astana) - 0,18.

114. Віталій Бутс (Україна, Lampre) - 00:36

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Вуельта. Канчеллара виграв перший етап велогонки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua