пʼятниця, 04 вересня 2009 16:48

Вуельта. Грайпель виграв другий поспіль етап і очолив загальний залік

Німецький гонщик Андре Грайпель святкував перемогу на 5-му етапі веломногодневки "Вуельта". Йому не було рівних на дистанції в 174 кілометри між іспанськими містами Таррагона і Вінарос.

Ця перемога дозволила Грайпелю очолити загальний залік з відривом у 6 секунд від фінішувавшого другим бельгійця Тома Боонена з команди Quick Step.

Третім приїхав представник Liquigas - італієць Даніеле Бенатті.

Колишній лідер генеральної класифікації швейцарець Фабіан Канчеллара відстав від переможця на 18 секунд і фінішував 56-м. Після п"ятого етапу Канчеллара скотився на 5-е місце в загальному заліку.

На наступному етапі гонщики подолають 176 кілометрів. Примітно, що старт і фініш гонки відбудуться в іспанському місті Ксатіва.

"Вуельта", 5-й етап, Таррагона - Вінарос, 174 км.

Турнір

Зараз ви читаєте новину «Вуельта. Грайпель виграв другий поспіль етап і очолив загальний залік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua