ФК "Севастополь" припинив співпрацю відразу з трьома гравцями основного складу.
Про це повідомляє офіційний сайт клубу.
Команду залишили Маріуш Левандовскі, Сергій Симоненко та Олександр Чижов. Маріуш цього сезону провів за "Севастополь" в чемпіонаті 16 матчів (забив 2 голи) , Сергій Симоненко 15 матчів (1 гол) , а Олександр Чижов 6 матчів.
Нагадаємо, раніше клуб звільнив головного тренера команди Геннадія Орбу.
Крім того, президент "Севастополя " Олександр Красильников заявив, що має намір розпрощатися з усіма орендованими футболістами.
У першій частині сезону команді залишилося зіграти один матч - проти київського "Динамо" у понеділок, 2 грудня.
























Коментарі