четвер, 05 січня 2012 11:18

Воротар "Евертона" забив гол ударом через все поле

Воротар ліверпульського футбольного клубу "Евертон" американець Тім Ховард забив гол ударом зі свого штрафного майданчика в матчі чемпіонату Англії з "Болтоном". Ховард вразив ворота суперника на 63-й хвилині і відкрив рахунок у матчі. Однак у підсумку "Евертон" програв з рахунком 1:2. Про це повідомляє офіційний сайт англійської прем'єр-ліги.

Перебуваючи у своєму штрафному майданчику, Ховард сильним ударом відправив м'яч вперед. Спортивний снаряд відскочив від газону, перелетів через воротаря "Болтона" Адама Богдана і опустився у ворота.

На 67-й хвилині у "Болтона" гол забив Давід Нгог, а на 78-й хвилині Гері Кейхілл встановив остаточний рахунок у матчі.

Матч "Евертон" - "Болтон" відбувся пізно увечері 4 січня, як і гра "Ньюкасл Юнайтед" - "Манчестер Юнайтед", що закінчилася перемогою "Ньюкасла" з рахунком 3:0. У цій зустрічі у переможців голи забили Демба Ба і Йоан Кабай, а Філ Джонс з "МЮ" вразив свої ворота.

Зараз ви читаєте новину «Воротар "Евертона" забив гол ударом через все поле». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua