неділя, 13 квітня 2008 18:53

Вороніну вистачило кількох хвилин, щоб встигнути забити (ВІДЕО)

Матч 34 туру англійської прем"єр-ліги між "Ліверпулем" та "Блекберном" закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів. За мерсисайдців забивали Джеррард, Торрес та Воронін, який вийшов на заміну за кілька хвилин до закінчення зустрічі.

З 66 очками "Ліверпуль" займає четверту позицію в турнірній таблиці, випереджаючи принциповмих суперників з "Евертона" на 5 очок.

Зараз ви читаєте новину «Вороніну вистачило кількох хвилин, щоб встигнути забити (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua