субота, 10 листопада 2012 19:27

"Волинь" у гостях програла "Кривбасу"

Команда Дем'яненка залишає Кривий Ріг з "бубликом". Фото: faeri.ru

У Кривому Розі відбулася зустріч "Кривбасу" і "Волині" у 15-му турі української прем'єр-ліги. Господарі зуміли зломити опір команди з Луцька і виграли у колективу Анатолія Дем'яненка з мінімальним рахунком.

Перший тайм протистояння запам'ятався боротьбою на футбольному полі, а на перерву суперники пішли в неповних складах. Під завісу першого тайму півзахисник "Кривбаса" Младен Бартулович порушив правила на Сергії Сімініні та отримав вилучення, а Сімінін удостоївся повторного ушкодження і залишив "Волинь" у меншості.

Вирішальний гол був забитий в середині другого тайму - російський нападаючий "Кривбасу" Сергій Самодін ефектно відправив м'яч у ворота ударом від штанги. Таким чином, криворіжці зуміли реабілітуватися за розгромну поразку з рахунком 0:6 в матчі минулого туру від "Карпат".