неділя, 23 квітня 2017 16:50

Верняєв виграв медаль чемпіонату Європи

Олег Верняєв завоював другу медаль на змаганнях в Румунії

Олімпійський чемпіон Ріо 2016 Олег Верняєв завоював бронзову медаль в опорному стрибку на чемпіонаті Європи. Турнір проходить в Клуж-Напока, Румунія.

Український гімнаст програв трохи менше десятої румунському спортсмену Маріану Драгулеску. Чемпіоном Європи став Артур Далалоян з Росії.

Раніше Верняєв завоював золоту медаль у багатоборстві.

Опорний стрибок:

1. Артур Далалоян (Росія) - 14,933
2. Маріан Драгулеску (Румунія) - 14,733
3. Олег Верняєв (Україна) - 14,649

Нещодавно Верняєв за підсумками виступів на етапах в Ньюарку, Штутгарті та Лондоні став володарем Кубка світу.

У колишні роки на першостях Старого Світу найкращий спортсмен України 2016 го року завоював чотири золоті, дві срібні та три бронзові нагороди в багатоборстві та на окремих снарядах.

Ще один наш спортсмен Ігор Радивилов побореться за медаль на кільцях.

Зараз ви читаєте новину «Верняєв виграв медаль чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua