понеділок, 10 грудня 2018 20:11

В Італії забили неймовірний м'яч на 90+9 хвилині - з гравця стягнули спіднє

У матчі чемпіонату Італії проти "Лаціо" (2:2) півзахисник "Сампдорії" Ріккардо Сапонара врятував свою команду від поразки на 90+9 хвилині.

Футболіст вирішив в один дотик пробити по м'ячу, який опускався. Італійцю вдався божевільний гол.

Цей м'яч дозволив "Сампдорії" відновити паритет і звести поєдинок до нічийного рахунку.

Відео голу:

На емоціях Ріккардо побіг святкувати гол з уболівальниками, залишившись без нижньої білизни.

Гол Сапонари став найпізнішим забитим м'ячем у Серії А.

Зараз ви читаєте новину «В Італії забили неймовірний м'яч на 90+9 хвилині - з гравця стягнули спіднє». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua