середа, 23 січня 2019 20:11

В італійський "Серії А" забили шедевральний гол - відео

В матчі "Фіорентина" - "Сампдорія" було забито фантастичний гол

У матчі 20 туру Серії А "Фіорентина" вдома приймала "Сампдорію". До 70-ї хвилини рахунок тримався нічийним 1:1, але останні 20 хвилин матчу стали справжньою феєрією. Спочатку "фіалки" вийшли вперед зусиллями Луїса Муріеля, потім Фабіо Квальярела оформив дубль, забивши у 10 матчі чемпіонату поспіль. На останній хвилині матчі "фіалки" змогли вирвати нічию, граючи весь другий тайм в меншості.

Особливої уваги заслуговує другий гол Мурієля. Нападник зробив феєричний рейд через все поле та забив красивий м'яч.

Італія. Серія А, 20 тур.

Фіорентина – Сампдорія – 3:3

Голи: Муріель, 34, 70, Песелья, 90+3 – Рамірес, 44, Квальярела, 81 (пен), 85

Вилучення: Фернандес 39(друга жовта)

В мережі опублікували топ-50 найкращих голів 2018 року.

Зараз ви читаєте новину «В італійський "Серії А" забили шедевральний гол - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua