понеділок, 12 березня 2018 20:11

"Є люди, які не вмирають": як "Фіорентина" провела перший матч після смерті свого капітана
10

"Фіорентина" зіграла перший матч після смерті свого капітана Давіде Асторі. Вболівальники та гравці клубу вшанували пам'ять капітана перформансом та зворушливим святкуванням голу.

В матчі 28-го туру "Серії А" на стадіоні "Артеміо Франкі" господарі поля приймали "Беневенто". Перед матчем на газоні стадіону виклали банер "Капітан назавжди".

Автор: tribuna.com
  "Капітан назавжди" - напис на банері що виклали на стадіоні перед початком  матчу.
"Капітан назавжди" - напис на банері що виклали на стадіоні перед початком матчу.
Всі гравці Флорентійської команди вийшли на передматчеву розминку в футболках з прізвищем Асторі.
  Гравці "Фіорентини" перед матчем
Вболівальники "фіалок" вивісили на трибуні свої банери, якими віддали данину поваги до капітана.
  В пам'ять про Давіде Асторі вболівальники вивісили банери.
"Ніхто не вмирає, поки він в серцях живих. Прощай, Давиде".
"Дякую, капітане"
"Є люди, які не вмирають, історії, які йдуть у вічність. Доброго шляху, капітан!"
Після хвилини мовчання, вболівальники "ФІорентини" випустили в небо повітряні кульки, на кожній з яких були написані слова, звернені до Давіде Асторі.
На 13 хвилині матчу, саме під цим номером грав Асторі, гравці вибили м'яч та зупинили гру. Всі присутні на стадіоні оплесками вшанували пам'ять капітана, за яким клуб навічно закріпив його 13 номер.
  Гравці зупинилу матч, щоб віддати данину пам'яті Девіде Асторі
Через кілька хвилин "ФІорентина" забила. М'яч на рахунку ВІтора Уго, який замінив в основі капітана. Святкував забитий гол він віддаючи часть своєму капітану, зображеному на футболці.
  Вітор Уго, святкує перший гол "Фіорентини" після смерті капітана.
Матч так і завершився з рахунком 1:0, проте навряд чи результат матчу у цей день мав хоч якесь значення. Після закінчення поєдинку гравці подякували фанатам за підтримку.
Повідомив про подію інформаційний портал sports.ru.
  Гравці подякували фанатам за підтримку

У Флоренції в Італії відбулися похорони 31-річного футболіста Давіде Асторі. У неділю капітана "Фіорентини" знайшли мертвим у готелі La di Moret. Пізніше було оголошено, що причиною смерті стала брадіаритмія.
Зараз ви читаєте новину «"Є люди, які не вмирають": як "Фіорентина" провела перший матч після смерті свого капітана». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua