четвер, 16 серпня 2018 01:32

В феєричному матчі визначився володар Суперкубка UEFA

Атлетіко володар Суперкубка УЄФА 2018 року. Фото: legalbet.ru

Визначився володар Суперкубка UEFA. Мадридський "Атлетіко" в феєричному матчі переміг "Реал".

"Сьогодні в Талліні на "А Ле Кок Арені" "Реал" і "Атлетіко" розіграли Суперкубок УЄФА.

Тріумфатор Ліги Європи "Атлетіко" з рахунком 4: 2 переміг володаря кубка Ліги чемпіонів "Реал".

Вже на 1-й хвилині Дієго виграв верховий м'яч у Серхіо Рамоса і з гострого кута пробив без шансів для Кейлор Наваса.

На 27-й хвилині Гарет Бейл ідеально навісив з правого флангу на голову Каріму Бензема, який головою переправив м'яч у ворота Яна Облака.

На 63-й хвилині рефері призначив пенальті у ворота "Атлетіко" за гру рукою Хуанфрана в своєму штрафному після подачі кутового. 11-метровий впевнено реалізував капітан "Реала" Серхіо Рамос.

На 80-й хвилині Марсело, намагаючись зберегти м'яч в грі, обрізався і привіз на свої ворота контратаку. Простріл Корреа в дотик замкнув Дієго.

На 99-й хвилині Томас відібрав м'яч у Варана біля штрафного "Реала", обігрався з Дієго Костою і скинув на Сауля, який в дотик відправив м'яч у ворота Наваса.

На 103-й хвилині Дієго виграв боротьбу у Карвахаля, віддав на Вітол, який в дотик перевів на Коке. Іспанець відправив м'яч точно в кут воріт Наваса", - розповідає tribuna.com

Суперкубок УЄФА

Реал – Атлетіко – 2:4

Голи: Бензема, 27, Рамос, 63 (пен) – Коста, 1, 79, Сауль, 98, Коке, 104

В минулому році в матчі за Суперкубок УЄФА зустрічались той таки "Реал" на "Манчестер Юнайтед".

Зараз ви читаєте новину «В феєричному матчі визначився володар Суперкубка UEFA». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua