пʼятниця, 26 січня 2018 16:06

Українському біатлоністові не вистачило 12 секунд для медалі на чемпіонаті Європи

Артем Прима завершив спринтерську гонку 5-м. Фото: biathlon.com.ua

Український біатлоніст Артем Прима в останній момент втратив бронзову медаль у спринтерській гонці чемпіонату Європи, який проходить у Ріднау.

Наш співвітчизник довгий час був головним претендентом на нагороду, однак болгарин Красимир Анєв, який стартував під пізнім 104-м номером, випередив Приму на 12 секунд.

Прима був точним на обох вогневих рубежах, але не зміг стабільно показати себе на трасі. Як підсумок, за останні півтора кілометри дистанції Артем програв 28 секунд переможцю гонки Андреюсу Расторгуєвсу. При цьому в кінцівці заїзду Приму випередив ще й норвежець Богетвейт, відправивши українця на п'яте місце.

До топ-10 увійшов ще один представник синьо-жовтої збірної Дмитро Підручний, який фінішував восьмим.

Результати гонки:

1. Андреюс Расторгуєвс (Латвія) - 24.03,0 (1)
2. Олександр Логінов (Росія) - 5,5 (1)
3. Красимир Анев (Болгарія) - 24,5 (0)
...
5. Артем Прима (Україна) - 38,6 (0)
8. Дмитро Підручний (Україна) - 47,9 (1)
29. Сергій Семенов (Україна) - 1.35,7 (1)
36. Руслан Ткаленко (Україна) - 1.46,0 (2)
63. Артем Тищенко (Україна) - 2.26,2 (1)
80. Андрій Доценко (Україна) - 2.50,8 (2)

Раніше оголосили склад збірної України з біатлону на Олімпіаду-2018.

Зараз ви читаєте новину «Українському біатлоністові не вистачило 12 секунд для медалі на чемпіонаті Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua