Українки здобули дві медалі чемпіонату Європи з боротьби
5

Аліна Стадник-Махиня
Ірина Гусяк

Сьогодні, 21 березня, у Тбілісі (Грузія) продовжується чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. У третій день змагань жінки розіграли комплекти медалей у вагових категоріях до 55 і 67 кг. Українки завоювали дві нагороди.

Чемпіонкою Європи стала Аліна Стадник-Махиня (до 67 кг). Українка стартувала в 1/8 фіналу з перемоги над росіянкою Світланою Бабушкіною (1:2, 2:0, 4:0), у чвертьфіналі впевнено перемогла представницю Білорусі Галину Левченко (2:1, 3:0), у півфіналі завдала розгромної поразки польці Дарині Осоцькій (3:0, 4:0). У фінальній сутичці Аліна поборола ізраїльтянку Ілану Кратіш (3:0). Бронзу розділили росіянка Світлана Бабушкіна і німкеня Аліна Фокен.

Ірина Гусяк завоювала бронзу у ваговій категорії до 55 кг. На шляху до п'єдесталу українка у стартовій сутичці перемогла француженку Аурелі Бассе (2:1, 6:0), в ? фіналу була сильнішою від білоруски Заліни Сідакової (1:0, 5:0), а поступившись у півфінальній сутичці Марії Преволаракі з Греції, відправилася боротися за бронзу. У малому фіналі за бронзу Ірина перемогла польку Катаржину Кравчик (6:0, 3:1). Золото в цій категорії завоювала шведка Софія Маттсон, поборовши у фіналі грекиню Марію Преволаракі (2:0, 6:0). Друга бронза в активі угорки Емеше Баркі.

Спортивна борьба.Чемпіонат Європи. Тбілісі (Грузія), 21 березня

Жінки. Вагова категорія до 55 кг

1. Софія Маттсон (Швеція)

2. Марія Преволаракі (Греція)

3. Ірина Гусяк (Україна) і Емеше Барка (Угорщина)

До 67 кг

1. Аліна Стадник-Махиня (Україна)

2. Ілана Кратіш (Ізраїль)

3. Аліна Фокен (Німеччина) та Світлана Бабушкіна (Росія)

Зараз ви читаєте новину «Українки здобули дві медалі чемпіонату Європи з боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua