середа, 20 березня 2013 08:58

Павло Олійник став чемпіоном Європи з вільної боротьби

Павло Олійник (справа) став чемпіоном Європи ФОТО: Reuters

19 березня у Тбілісі (Грузія) стартував чемпіонат Європи з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. Шість днів на килимах Палацу спорту імені Гіві Картозія, який вміщує близько 10 тисяч глядачів, спортсмени боротимуться за 21 комплект медалей.

У перший день змагання були розіграні три комплекти нагород - серед вільників у вагових категоріях до 66 і 96 кг, а також серед жінок у вазі до 48 кг.

Українець Павло Олійник став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 66 кг, виграв по черзі: у болгарина Любена Ілієва (3:0, 2:1), словака Йозефа Яловара (0:1, 6:0, 6:0), албанця Ігзона Шали (2:8, 3:0, 8:0) і у фіналі у поляка Каміля Станіслава Скаскевича (1:0, 4:0).

Андрій Квятковський (до 66 кг) програв у стартовому поєдинку 1/16 фіналу росіянину Ільясу Бекбулатову (1:0, 0:4, 1:4).

Марія Лівач (до 48 кг) стартувала в 1/8 фіналу перемогою над француженкою Мелані Лесафр (3:1, 1:0), а потім програла Патімат Багомедовій з Азербайджану (0:4), посівши у підсумку 9-е місце.

Сьогодні, 20 березня, на чемпіонаті Європи будуть розіграні чотири комплекти медалей: у вільників у вагових категоріях до 55 і 60 кг і у жінок - до 51 і 59 кг.

Боротьба. Чемпіонат Європи. Тбілісі (Грузія), 19 березня

Вільна боротьба. Вагова категорія до 66 кг

1. Давид Сафарян (Вірменія)

2. Якуп Гор (Туреччина)

3. Олександр Контоєв (Білорусія) і Ільяс Бекбулатов (Росія)

...

Андрій Квятковський (Україна) - програв в 1/16 фіналу

До 96 кг

1. Павло Олійник (Україна)

2. Каміль Станіслав Скаскевич (Польща)

3. Любен Борисов Ілієв (Болгарія) і Владислав Байцаєв (Росія)

Жіноча боротьба. Вагова категорія до 48 кг

1. Валерія Чепсаракова (Росія)

2. Яна Стадник (Велика Британія)

3. Жаклін Шеллін (Німеччина) і Патімат Багомедова (Азербайджан)

...

9. Марія Лівач (Україна)

Зараз ви читаєте новину «Павло Олійник став чемпіоном Європи з вільної боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua