середа, 20 березня 2013 17:45

Юлія Благиня виграла "бронзу" чемпіонату Європи з боротьби

Юлія Благиня принесла Україні другу медаль Євро ФОТО: sportonline.ua

Сьогодні, 20 березня, у Тбілісі (Грузія) проходить чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. У другий день вільники виступають у вагових категоріях до 55 і 60 кг, жінки - до 51 і 59 кг.

Українка Юлія Благиня (до 51 кг) завоювала бронзову медаль. В 1/8 фіналу Юлія перемогла угорку Ангелу Короші (7:0), у чвертьфіналі виграла у туркені Бурки Кебіч (6:1), а у півфіналі поступилася румунці Естері Добре (0:3, 2:1, 0:1). У поєдинку за бронзу проти фінки Тіїни Влінен Благиня здобула перемогу (5:0).

Чемпіонкою Європи у цій категорії стала полька Роксана Засіна, яка у фіналі здолала румунку Естеру Добре - (0:1, 1:0, 1:0).

У поєдинку за другу бронзу росіянка Катерина Краснова завдала поразки німкені Ейлін Фрідріх (1:2, 7:0, 4:0).

Спортивна боротьба. Чемпіонат Європи. Тбілісі (Грузія), 20 березня

Жіноча боротьба. Вагова категорія до 51 кг

1. Роксана Засіна (Польща)

2. Естера Добре (Румунія)

3. Юлія Благиня (Україна) і Катерина Краснова (Росія)

Зараз ви читаєте новину «Юлія Благиня виграла "бронзу" чемпіонату Європи з боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua