четвер, 21 березня 2013 08:43

ЧЄ з боротьби. Тетяна Лавренчук виборола "бронзу"

20 березня у Тбілісі (Грузія) проходить чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. Жінки розіграли комплект медалей у ваговій категорії до 59 кг.

Тетяна Лавренчук виборола бронзову медаль. Українка стартувала в 1/8 фіналу перемогою над австрійкою Мартіною Рейглер (1:0, 5:0), у чвертьфіналі поборола Ірину Нетреву з Азербайджану, а у півфіналі поступилася білорусці Анастасії Гучок (1:4, 0:3). У поєдинку за бронзу Лавренчук здолала угорку Габріеллу Слейж (1:0, 2:0).

Континентальне золото завоювала білоруска Анастасія Гучок, перемігши у фіналі росіянку Жаргалму Циренову (1:0, 1:0). Володаркою другої бронзи стала туркеня Хафіза Шахін.