неділя, 18 липня 2021 06:11

Українець забив неймовірний м'яч із гострого кута

Українець Юрій Бушман відзначився красивим гол у Кубку Казахстану. Він вразив ворота тамтешнього "Шахтаря" із Караганди.

В другому таймі "Кизил-Жар" отримав шанс на штрафний поблизу воріт. До м'яча підійшов Юрій Бушман і з гострого кута завдав прямого удару у ворота суперника. Голкіпер не був готовий до такого рішення українця.

Гості вийшли вперед у рахунку. Але навіть неймовірний постріл не дозволив "Кизил-Жару" втримати перемогу. На 67-й хвилині клуб Бушмана подвоїв перевагу. А далі на полі була одна команда – "Шахтар". Клуб тричі поспіль забивав супернику та вирвав звитягу – 3:2 перемога "Шахтаря".

У підсумку клуб українця вилетів з Кубка Казахстану. У цьому сезоні Бушман зіграв 16 матчів в усіх турнірах, у яких двічі вражав володіння суперників. Також у його активі один гольовий пас.

До переходу в "Кизил-Жар" Бушман грав за литовський "Жальгіріс".

Зараз ви читаєте новину «Українець забив неймовірний м'яч із гострого кута». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua