четвер, 28 грудня 2017 11:50

Українець став героєм матчу Кубка Туреччини

Дмитро Коркішко забив і віддав передачу в Кубку Туреччини

"Гіресунспор" українця Дмитра Коркішка сенсаційно обіграв "Бешикташ" (3:1) у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Туреччини.

Сенсації не завадило навіть те, що "Гіресунспор" виступає у другій за силою дивізіоні, тоді як "Бешикташ" - один з фаворитів на чемпіонство.

Коркішко провів на полі 79 хвилин і був одним з найкращих гравців своєї команди. Вже на 14-й хвилині він зробив гольову передачу з кутового на Бубакара Діаліба, а на 72-й хвилині чітко реалізував пенальті, який сам і заробив.

Матч-відповідь між командами пройде на полі "Бешикташ" 16 січня.

У цьому сезоні Коркішко взяв участь у 13 поєдинках "Гіресунспора" у всіх турніру, в яких забив п'ять м'ячів і віддав одну гольову передачу.

Зараз ви читаєте новину «Українець став героєм матчу Кубка Туреччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua