Українці завоювали "срібло" і "бронзу" чемпіонату Європи з боротьби
7

Гія Чихладзе виграв "бронзу" (у синьому)
Алан Засєєв завоював срібну медаль (у синьому)

Сьогодні, 21 березня, у Тбілісі (Грузія) продовжується чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. Майстри вільного стилю розіграли медалі у ваговій категорії до 74 кг.

Гія Чихладзе у малому фіналі за бронзу переміг серба Ефендева Заура (1:0, 0:3, 6:0). До цього представник України, стартувавши в 1/8 фіналу, здобув перемогу над німцем Георгом Хартом (2:1, 2:0), у чвертьфіналі поборов спортсмена з Білорусі Алі Шабанова (0:1, 3:0, 1:1), а в півфіналі поступився бронзовому призеру Олімпійських ігор в Лондоні угорцю Габору Хатошу (1:0, 0:2, 0:8).

Чемпіоном Європи став росіянин Аніуар Гедуєв перемігши у фіналі Габора Хатоша. Друга бронза дісталася болгарину Леоніду Базану.

Алан Засєєв завоював срібну медаль у ваговій категорії до 120 кг. У фіналі Алан поступився турку Тахе Акгюлю - 6:0, 0:1,1:2. На шляху до континентального срібла Засєєв в 1/8 фіналу поборов молдаванина Олександра Романова (2:1, 4:0), у чвертьфіналі - німця Ніка Матухіна (1:0, 2:0), а в півфіналі - грузина Гено Петріашвілі (1 : 0, 3:0).

Бронзовими призерами стали азербайджанець Джамаладдін Магомедов і грузин Гено Петріашвілі.

Таким чином, сьогоднішній день для українців склався дуже вдало - чотири медалі в чотирьох вагових категоріях. Нагадаємо, раніше золото завоювала Аліна Стадник-Махиня (до 67 кг), а бронзовими призерами стали Ірина Гусяк (до 55 кг) і Гія Чихладзе (до 74 кг).

Спортивна боротьба. Чемпіонат Європи. Тбілісі (Грузія), 21 березня

Вільна боротьба. Вагова категорія до 74 кг

1. Аніуар Гедуєв (Росія)

2. Габор Хатош (Угорщина)

3. Гія Чихладзе (Україна) і Леонід Базан (Болгарія)

Вільна боротьба. Вагова категорія до 120 кг

1. Таха Акгюль (Туреччина)

2. Алан Засєєв (Україна)

3. Джамаладдін Магомедов (Азербайджан) і Гено Петріашвілі (Грузія)

Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали "срібло" і "бронзу" чемпіонату Європи з боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua