неділя, 18 квітня 2010 11:38

Українці завоювали "срібло" і дві "бронзи" на ЧЄ з боротьби

Українець Костянтин Балицький виграв срібну медаль на чемпіонаті Європи. У фіналі наш борець поступився азербайджанцеві Хасану Алієву (0:3, 0:6).

Росіянин Заур Курамагомедов завоював "бронзу", взявши гору в сутичці за третє місце над румуном Еусебіо Діакону (1:0, 1:0). Друга "бронза" в активі хорвата Тоніміра Сокола.

Чемпіонат Європи

Греко-римська боротьба. До 60 кг

1. Хасан Алієв (Азербайджан).

2. Костянтин Балицький (Україна).

3. Тонімір Сокол (Хорватія) і Заур Курамагомедов (Росія).

У фіналі вагової категорії до 74 кг білорус Олександр Кікінов переміг азербайджанця Елвіна Мурсалієва (2:0, 3:1). Росіянин Руслан Белхароев в поєдинку за бронзу поступився українцеві Дмитру Пишкову (0:5, 0:1). Друга бронзова медаль в активі угорця Петера Бачі.

Греко-римська боротьба. До 74 кг

1. Олександр Кікінов (Білорусія).

2. Елвін Мурсалієв (Азербайджан).

3. Петер Бачі (Угорщина) та Дмитро Пишков (Україна).

Український борець Вугар Рагімов виграв бронзову медаль у ваговій категорії до 55 кг у Баку.

У фіналі азербайджанець Ельчин Алієв переміг росіянина Назіра Манкіева. "Бронза" в активі українця Вугар Рагімова і угорця Петера Модоша.