понеділок, 15 березня 2010 10:15

Україна завоювала шосту медаль на Параолімпіаді у Ванкувері (ФОТО)
5

У другий день Параолімпійських ігор у Ванкувері Україна завоювала одну медаль. Лижниця Олена Юрковська виграла бронзову нагороду в гонці на 10 кілометрів.

Після двох днів змагань в активі збірної України вже шість медалей - дві золоті, одна срібна і три бронзові. Наша команда займає друге місце в медальному заліку, поступаючись тільки збірній Росії.

У лижному кросі на 15 км серед чоловіків з порушенням опорно-рухового апарату перші два місця посіли росіяни, бронза поїде до Італії. Українець Юрій Костюк, поступившись лідерові 1 хвилину 16 секунд - п`ятий.

У лижному кросі на 10 км серед жінок перемогла білоруска Людмила Вовчук, Канада - друга, а третє місце в Олени Юрковської (Україна). В Олени це друга медаль: вчора вона одержала золото в гонці переслідування. Світлана Трифонова і Людмила Павленко посіли 5-е і 7-е місця.

У гірськолижному слаломі для жінок з проблемним зором призові місця розподілили Австрія, Канада та Австралія...

...а в тій же дисципліні серед чоловіків, відповідно, Словаччина, Іспанія, Італія.

У тій же дисципліні для жінок з порушеннями опорно-рухового апарату нагороди завоювали Австрія, США та Японія...

...і, нарешті, в тій же дисципліні для чоловіків-"опорників" німецький спортсмен приніс у командний залік друге золото, канадський - третє срібло, а австрійський - першу бронзу.

За матеріалами УНІАН, Liga.net

Зараз ви читаєте новину «Україна завоювала шосту медаль на Параолімпіаді у Ванкувері (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua