середа, 10 березня 2010 12:46

Українські фехтувальниці програли фінал росіянкам

На Чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів, що проходить в Афінах, українські шпажистки завоювали срібні медалі.

Українська збірна у складі Наталії Бондаренко, Владлени Хавалджі, Ксенії Пантелеєвої та Вероніки Ширшової в 1/8 фіналу перемогла іспанок 45:32, у чвертьфіналі обіграла команду Ізраїлю 45:37, а в півфіналі виграла у італійок 45:36.

У фінальному поєдинку зустріч за золото українки програли росіянкам з рахунком 37:45.

Шпага жіноча (командні):

1. Росія

2. Україна

3. Італія

Раніше на чемпіонаті Європи серед кадетів жіноча збірна України в командному турнірі з шаблі посіла третє місце.

Тим часом український шпажист Богдан Нікішин завоював бронзову нагороду на Гран-прі в Стокгольмі.

У перших двох боях Нікішину дісталися суперники іспанці: в 1/32 фіналу Жозе Луїс Абаж, а в 1/16 фіналу Марк Фонт. Двобої з цими спортсменами закінчилися з рахунком 15:10 і 15:9 на користь українця.

У 1/8 фіналу Нікішин легко переміг іранця Алі Ягхубіана 15:9, а в чвертьфіналі розправився з італійцем Паоло Піззо 15:11.

Півфінальний поєдинок з німцем Йоргом Філдер український спортсмен програв з відривом всього в один укол - 9:10.

Шпага чоловіча (особисті):

1. Сеунг Хва Жунг (Корея)

2. Йоргом Філдер (Німеччина)

3. Геза Імре (Угорщина)

3. Богдан Нікішин (Україна)

За матеріалами Корреспондент.net

Зараз ви читаєте новину «Українські фехтувальниці програли фінал росіянкам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua