понеділок, 19 лютого 2007 12:36

Українці виграли Кубок чемпіонів зі стрибків у воду

Юлія Прокопчук

У Стокгольмі завершився Кубок чемпіонів зі стрибків у воду. Переможцем стала збірна України. У командному заліку наші спортсмени випередили росіян, вигравши три золотих одну срібну та дві бронзові медалі.

У синхронних стрибках з 3-метрового трампліна перше місце завоювали Олена Федорова та Алевтина Корольова. Ще одну перемогу в змаганні жінок здобула чемпіонка Європи 2006 року Юлія Прокопчук. Вона виграла боротьбу у стрибках з 10-метрової вишки.

Другу медаль Прокопчук виграла в дуеті з Катериною Жук. Вони стали "срібними" у синхронних стрибках з 10-метрової вишки, програвши росіянкам Наталії Гончаровій та Юлії Колтуновій.

Третє золото Україні приніс Антон Захаров, перемігши у стрибках з 10-метрової вишки.

Бронзовими призерами у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна стали Дмитро Лисенко та Антон Захаров. Ще одне третє місце у Дмитра Лисенка у фіналі стрибків з 3-метрового трампліна, повідомляє Чемпіон.com.ua.

Зараз ви читаєте новину «Українці виграли Кубок чемпіонів зі стрибків у воду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua