Понеділок, 25 серпня 2008 15:56

Тимошенко зробить олімпійців такими ж відомими, як сало

Тимошенко зробить олімпійців такими ж відомими, як сало
Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала Олімпійську збірну України з поверненням на Батьківщину після успішного виступу на Олімпіаді в Пекіні.

-Від усього серця вітаю вас з поверненням на Батьківщину та з блискучим, супервдалим виступом на Олімпійських іграх у Пекіні. Здається, вперше за всі роки незалежності збірна України зібрала такий врожай нагород, причому навіть у тих видах спорту, в яких успіху від нас ніхто не очікував, - йдеться у вітанні глави уряду, повідомили "УНІАН" в Управлінні у зв"язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів України.

За словами Ю.Тимошенко, справжній подвиг жіночої збірної з фехтування, спортивний героїзм та майстерність Ганни Безсонової, прекрасна перемога Василя Ломаченка та Інни Осипенко-Радомської, всі успіхи олімпійців - це те, чого так потребує сьогодні Україна. "Я вдячна вам за те, що ви показали усьому світові: Україна - сильна держава", - підкреслила прем"єр.

Вона відзначила, що олімпійці сьогодні роблять для ствердження України у світі більше, ніж всі політики разом узяті.

-Я знаю, що зі спортом у нашій державі далеко не все гаразд. Я усвідомлюю, що деякі ваші перемоги сталися всупереч, а не завдяки державній підтримці. Так сьогодні, на жаль, ще є, але я обіцяю, що докладу всіх зусиль для того, щоб український спорт, українські перемоги стали також відомі світові, як смак української кухні чи врода українських жінок, - сказала Ю.Тимошенко.

-В Давній Греції на час проведення Олімпіад припинялися всі війни. Я хочу, щоб і ваш успіх надихнув український політикум, все суспільство на примирення та припинення конфліктів. Ще раз вітаю вас. Країна пишається вами, - підкреслила Ю.Тимошенко.
Зараз ви читаєте новину «Тимошенко зробить олімпійців такими ж відомими, як сало ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода