Ексклюзиви
вівторок, 18 лютого 2014 18:31

Свендсен став триразовим олімпійським чемпіоном
5

Фото: Reuters

Сьогодні, 18 лютого, на Олімпійських іграх у Сочі у змаганнях біатлоністів, нарешті, пройшов багатостраждальний чоловічий мас-старт на 15 км з чотирма вогневими рубежами, старт якого повинен був відбутися ще два дні тому, але відкладався через туман. Сьогодні погода в Сочі теж не потішила, йшов густий мокрий сніг і старт був затриманий на 15 хвилин.

Триразовим олімпійським чемпіоном став норвежець Еміль Хегле Свендсен (Ванкувер-2010: індивідуальна гонка та естафета), з точною стрільбою випередивши по фотофінішу француза Мартена Фуркада, який промахнувся один раз. Бронзу виграв чех Ондрей Моравець з відставанням в 13,8 секунди при точній стрільбі.

На останньому вогневому рубежі всі призери майже синхронно чисто відстрілялися і разом вийшли зі стадіону. Ближче до фінішу Моравець не витримав темпу і відстав. На останньому повороті Фуркад допустив тактичну помилку, дозволивши супернику обійти себе. Мартен боровся до кінця і, намагаючись вирвати перемогу, фінішувавши викидом лижі в падінні. Однак фотофініш встановив, що Свендесен випередив його на кілька сантиметрів.

Нагадаємо, українці не брали участь у перегонах.

XXII Зимові Олімпійські ігри. Сочі (Росія), 18 лютого
Біатлон. Чоловіки. Мас-старт. 15 км, чотири вогневих рубежі.

1. Еміль Хегле Свендсен (Норвегія) - 42.29,1 (0+0+0+0)
2. Мартен Фуркад (Франція) - той же час (1+0+0+0)
3. Ондрей Моравець (Чехія) - + 13,8 (0+0+0+0)

Зараз ви читаєте новину «Свендсен став триразовим олімпійським чемпіоном». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути