четвер, 23 лютого 2012 10:53

Суперліга. "Азовмаш" взяв реванш у "Ферро", "Акули" дотиснули "Черкаських Мавп"

У середу, 22 лютого, пройшло чотири поєдинки української Суперліги.

Азовмаш взяв реванш у Ферро-ЗНТУ за поразку у другому колі і фіаско у чвертьфіналі Кубка Суперліги. Незважаючи на результативну гру Ренді Калпеппера і Річарда Гуіна, маріупольці перемогли запорізьку команду з рахунком 96-86. Важливу роль у перемозі господарів зіграли Артур Дроздов, а також Джером Рендл, для якого звітна гра стала кращою в майці приазовських левів.

Вже до великої перерви тріо гравців Азовмаша в складі Джерома Рендл, Артура Дроздова та Олексія Печерова реалізувало 8/10 дальніх кидків, а перевага маріупольців над Ферро-ЗНТУ досягла десяти пунктів - 54-44.

У другій половині шквал атак запорожців, які завершували Ренді Калпеппер і Річард Гуін, дозволив їм скоротити відставання від господарів. Однак для того, щоб переламати хід гри, зусиль обох американців виявилося мало. Крім того, саме Калпеппер підвів свою команду, отримавши технічний фол в кінці гри. Та й Азовмаш виглядав впевнено. Як завжди, по всьому периметру майданчика відпрацьовував Артур Дроздов, а Джером Рендл раз за разом потрапляв до кошика гостей. У результаті команді Луки Беккі вдалося зберегти перевагу, з якою вона починала другу половину матчу.

Джером Рендл завершив гру з 21 очком, 6 передачами та 4 підбираннями в активі. Артур Дроздов записав на свій рахунок 18 очок і 9 підбирань, Деніел Юінг - 16 очок і 6 передач. Радослав Ранчік став автором 10 очок і 7 підбирань.

Річард Гуін приніс Ферро 24 очка, а також зібрав 4 відскоку. 20 очками та 4 передачами відзначився Ренді Калпеппер. Майкл Девіс заніс до свого активу 11 очок та 7 підбирань, Станіслав Дикий - 10 очок.

В іншому поєдинку Хімік, у складі якого відразу п'ять виконавців відзначилися результативною грою, у напруженій боротьбі переміг Кривбасбаскет з рахунком 99-95. Протистояти криворізької команди, гравці якої реалізували 17/28 кидків із-за дуги, господарям паркету було дійсно нелегко.

Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі. Зробивши ставку на дальні кидки, Кривбасбаскет, однак, не зумів зупинити Аарона МакГі, який до великої перерви відзначився 12 очками. Гості мали декілька можливостей, щоб захопити лідерство, але кожен раз підопічні Дарко Руссо вирівнювали гру, в результаті вигравши першу половину з рахунком 49-46.

Після великої перерви Пірс Калдвелл, який реалізував 7/9 триочкових спроб і партнери продовжили псувати нерви уболівальникам южненців, неодноразово наближаючись до господарів на небезпечну відстань. Втім, Хіміку вдалося вистояти і здобути важливу перемогу.

Найрезультативнішим гравцем у складі Хіміка став Аарон МакГі - на його рахунку 20 очок і 7 підбирань. По 17 очок Южненській команді принесли Предраг Мілетіч, Денис Яковлєв і Даррелл Мітчелл, який, крім того, відзначився 10 передачами. 15 очок отримав Рейшон Террі.

Захисник Кривбасбаскету Пірс Калдвелл провів кращу гру в сезоні, отримавши 27 очок і віддавши 4 передачі партнерам. 22 очка заніс до свого активу його партнер Джеймс Флоренс. 15 очок і 6 підбирань стали надбанням Далібор Дьяпи, 11 очок і 4 підбирання - Віталія Мальчевського.

В цей же день переконливий дабл-дабл Максима Корнієнка, який відзначився 19 очками та 16 підбираннями, а також результативна гра Кінтела Вудса, чий багаж склав 26 очок, допомогли Дніпру здобути виїзну перемогу над Миколаєвом з рахунком 95-84.

Долю матчу було фактично вирішене у першій половині гри, протягом якого Максим Корнієнко напрацював на дабл-дабл, отримавши 13 очок і зібравши 10 відскоків, а Дніпро повів в рахунку 44-33.

Після великої перерви Корабели спробували нав'язати боротьбу суперникові, і їм це, певною мірою, вдалося, хоча гра господарів у захисті залишала бажати кращого. Та й зусиль Олексія Онуфрієва, який намагався повести команду за собою, виявилося мало. У результаті - ті ж одинадцять очок різниці, і після першої половини гри.

Крім Максима Корнієнка, який відзначився 33 балами рейтингу ефективності та Кінтела Вудса, у складі гостей варто відзначити Дерріка Лоу, на рахунку якого 17 очок, і Чарльза Томаса, який отримав 16 пунктів.

Олексій Онуфрієв приніс Миколаєву 22 очки, реалізувавши 5/6 дальніх кидків. За 18 очок отримали Деніел МакКлінток і Родні Грін. Леонід Яйло записав на свій рахунок 12 очок, 5 підбирань і 4 передачі.

Напружено склалася гра між Черкаськими Мавпами і Одесою. Лідируючи протягом більшої частини матчу, Черкаські Мавпи втратили перемогу на останніх секундах, вже другий раз в сезоні поступившись Акулам з різницею в одне очко - 83-84. Нагадаємо, що через травми черкаській команді не могли допомогти Олександр Панченко і Іварс Тімерманіс.

Перша половина, протягом якої господарі переграли одеську команду в боротьбі під щитами (27/19 підбирань), а Кенні Аделеке відзначився 11 очками та 7 зібраними відскоками, завершилася з рахунком 41-40. Крім того, баскетболістам одеської команди вдалося реалізувати лише один дальній кидок - його на свій рахунок записав найрезультативніший гравець за підсумками перших двох чвертей Джастін Лав, який до великої перерви отримав 17 очок.

Найцікавіше команди приберегли на другу половину, заключні хвилини якого нагадували гойдалки. Мільян Пуповіч, ледь не став героєм зустрічі, адже за рахунку 78-82 спочатку скоротив відставання Мавп до двох пунктів, а потім заробив два з фолом. Однак Джейсон Роу свою можливість також не упустив - 83-84. Зате кидок Олександра Неруша накрив блоком Шон Кінг, а Максим Шепіль просто не потрапив за дуги. Відзначимо, що команда господарів завершувала гру без Віллі Соломона, який отримав важку травму.

Сирена сповістила про вольову перемогу Одеси, кращим гравцем у складі якої раз став Джастін Лав - на рахунку американця 21 очко, 9 передач та 8 підбирань. Шон Кінг не пішов з майданчика без традиційного дабл-дабл: 15 очок + 14 підбирань, а також став автором 6 блок-шотів. 16 очок одеській команді приніс Ростислав Кривич, 11 очок - Денис Коршук.

У складі Черкаських Мавп перш за все слід зазначити Ендрю Аделеке, який став автором 22 очок і 11 підбирань. 17 очок, 6 підбирань і 5 перехоплень записав на свій рахунок Мілян Пуповіч, 17 очок - Віллі Соломон, 14 очок - Олександр Неруш.

Зараз ви читаєте новину «Суперліга. "Азовмаш" взяв реванш у "Ферро", "Акули" дотиснули "Черкаських Мавп"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua