неділя, 25 березня 2018 18:17

Стартував сезон "Формули-1". Феттель виграв гран-прі Австралії другий рік поспіль.

Стартував сезон легендарних автоперегонів "Формула-1". Другий рік поспіль стартову гонку сезону виграє німець Себастьян Феттель. Пілот Ferrari впевнено подолав 58 кругів дистанції та почав сезон з перемоги. Діючий чемпіон світу Льюїс Гемільтон зайняв другу сходинку подіуму. Трійку лідерів замкнув партнер Феттеля по команді Кімі Райкконен.

Автор: isport.ua
  Трійка призерів Гран-прі Австралії.

"Себастьян Феттель виграв Гран-прі Австралії, здобувши 48-ту перемогу в кар'єрі, третю в Мельбурні - і другу поспіль на трасі в Альберт-парку. В Австралії німець в 100-й раз за кар'єру піднявся на подіум.

Льюїс Хемілтон фінішував другим, Кімі Райкконен піднявся на третю сходинку подіуму.

У першій десятці в повному складі фінішували п'ять команд - Ferrari, Mercedes, Red Bull, Mclaren і Renault", - повідомляє f1news.ru.

Фінішний лист

П'яте місце Фернандо Алонсо і McLaren, який зумів утримати позицію в боротьбі відразу з трьома пілотами на чолі з Ферстаппеном.

Через два тижні боротьба продовжиться на етапі в Бахрейні.

Легендарний пілот "Формули-1" Міхаель Шумахер продовжує знаходитись в комі. Без свідомості німець знаходиться з 2013 року, коли отримав черепно-мозкову травму під час катання на лижах.

Зараз ви читаєте новину «Стартував сезон "Формули-1". Феттель виграв гран-прі Австралії другий рік поспіль.». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua