неділя, 14 березня 2021 19:54

Що треба знати про перемогу "Динамо" над "Зорею"

Мірча Луческу переграв свого візаві у тренерські дуелі. Фото: REUTERS

У матчі 18-го туру чемпіонату України "Динамо" в гостях перемогло "Зорю" - 2:0. Що потрібно знати про гру?

В обох команд не було кадрових проблем. Мірча Луческу та Віктор Скрипник виставили оптимальні склади.

Команди по-різному побудували гру. "Динамо" намагалося тиснути на суперника, високо пресингувати, а "Зоря" діяла другим номером, через швидкий перехід середини поля.

Два різних тайми. Перша половини гри була рівною, із кращими моментами у "Зорі". Після перерви - "Динамо" володіло стратегічною перевагою.

Доля матчу вирішилася за 3 хвилини. На початку другого тайму динамівці забили 2 м'ячі, які стали вирішальними. Після такого удару"Зоря" вже не змогла зібратися.

Обидва воротарі помилялися. Нікола Васіль невдало зіграв на виході у випадку із першим голом, а Георгій Бущан помилився в кінці гри, коли не справившись із дальнім ударом, але нападники "Зорі" пробачили воротаря "Динамо".

Сергій Сидорчук забив гол-красень. Капітан "Динамо" дальнім ударом з лету забив другий гол свої команди.

Шапаренко допомагав киянам контролювати м'яч та віддавав гострі передачі

Микола Шапаренко провів сильний матч. Завдяки півзахиснику "Динамо" гості розбивали весь пресинг суперника. Шапаренко допомагав киянам контролювати м'яч та віддавав гострі передачі.

План Луческу спрацював. Вирішальним став перший гол. Після невиразного першого тайму, кияни почали грати дуже активно. "Зоря" не була готовою до високого пресингу від суперника.

"Зоря" не витримала тиску. Підопічні Скрипника мали семиматчеву виграшну серію в чемпіонаті та навіть шанс поборотися за чемпіонство. Тиск відповідальності за результат не дозволив луганцям показати свій найкращий футбол.

Після 18-го туру УПЛ "Динамо" випереджає "Шахтар" на 4 очки. "Гірники" в Києві розтрощили "Десну" - 4:0. "Зоря" залишається на 3-му місці.

У наступному турі "Динамо" буде приймати "Рух". "Зоря" зіграє в гостях проти "Колоса". А "Шахтар" поміряється силами з "Львовом".

Зараз ви читаєте новину «Що треба знати про перемогу "Динамо" над "Зорею"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua