четвер, 02 червня 2011 08:32

Шевченко може не зіграти проти збірної Франції

Участь капітана збірної України Андрія Шевченка у товариському матчі проти команди Франції, який відбудеться 6 червня, під питанням. У матчі проти Узбекистану, в якому українці перемогли 2:0, Андрій отримав травму, через що навіть не вийшов на другий тайм.

"У першому таймі отримав сильний удар по литковому м'язу, - цитує Шевченка "Чемпионат.ру". - У перерві біль тільки посилилася. У четвер пройду обстеження, за результатами якого і стане ясно, чи зможу взяти участь у грі проти Франції".

Що стосується матчу з Узбекистаном, то Андрій залишився задоволений грою збірної України.

"Матч вийшов досить цікавим, - каже Шевченко. - Узбекистан намагався не давати нам грати, але ми і в першому таймі створили достатньо гольових моментів. Підвела реалізація. Забили б усі - рахунок був би розгромним.

У нас був змішаний склад, оскільки тренери хотіли , щоб якомога більше футболістів отримали певне навантаження. Ми ж намагалися виконувати установку Олега Блохіна".

Зараз ви читаєте новину «Шевченко може не зіграти проти збірної Франції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua