середа, 21 листопада 2012 09:24

"Шансу обіграти "Шахтар" у нас не було" - наставник "Нордшелланда"

Юльманн шокований тим, як "Шахтар" забив перший гол. Фото: shakhtar.com

Головний тренер "Нордшелланда" Каспер Юльманн підбив підсумки поразці від "Шахтаря" (2:5):

- По тому, як складався сценарій цього поєдинку, у нас не було шансу його виграти. Після першого тайму ми були шоковані не тільки тим, як "Шахтар" забив гол, але тим, що йому вдалося зрівняти рахунок до перерви.

З такими почуттями було важко було чекати хорошого старту другого тайму. У перерві я постарався налаштувати команду на позитивний лад, і, думаю, що у нас були можливості, але ми не використали їх.

Звичайно, я не задоволений тим, що ми так багато пропустили, але ми не повинні забувати і про те, що в цьому матчі ми досить багато зробили правильно. Потрібно використовувати цей позитивний досвід в подальшому, - вважає Юльманн.

Нагадаємо, матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Нордшелланд" - "Шахтар" закінчився з рахунком 2:5.

Зараз ви читаєте новину «"Шансу обіграти "Шахтар" у нас не було" - наставник "Нордшелланда"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua