середа, 21 листопада 2012 01:16

"Шахтар" забезпечив собі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, "Ювентус" розгромив "Челсі"

Вілліан став найкращим гравцем матчу за версією УЄФА ФОТО: shakhtar.com

У Копенгагені відбулася зустріч "Норшелланда" і "Шахтаря" в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів. "Гірники" здобули вольову перемогу над скандинавською командою з рахунком 5:2, повідомляє "Чемпионат.com".

Суперники провели результативний перший тайм, забивши за 45 хвилин по два голи. На екваторі першої половини данці вийшли вперед завдяки точному удару Мортена Нордстранда, а через дві хвилини "гірники" зрівняли рахунок у неоднозначній ситуації. Вілліан віддавав м'яч суперникам за правилами fair play, проте Луіс Адріано включився в гру, перехопив м'яч, обіграв воротаря і вразив порожні ворота.

Втім, вже в наступній атаці скандинави провели другий гол - ворота Андрія П'ятова розстріляв Каспер Лоренцен, а перед свистком на перерву донецька команда знову зрівняла рахунок. Фернандіньо прорвався по правому флангу, віддав пас на Мхітаряна - удар Генріха взяли на себе захисники, однак Вілліан добив м'яч.

Після перерви команди продовжили грати в хорошому темпі, і на 51-й хвилині Вілліан оформив дубль, півзахисник відмінним ударом з-за меж штрафного вивів "гірників" вперед. Ще через дві хвилини свій другий гол забив і Луїс Адріано. На цей раз без претензій - бразилець був точним після передачі Алекса Тейшейри. Хет-трик нападник зробив на 81-й хвилині після скидки головою Дугласа Кости, і цей гол став останнім у видовищному протистоянні.

Туринський "Ювентус" приймав на своєму полі лондонський "Челсі". Рахунок у зустрічі було відкрито на 38-й хвилині - дальній удар вдався Фабіо Квальяреллі. На 61-й хвилині чилійський півзахисник "Ювентуса" Артуро Відаль не без допомоги рикошету подвоїв рахунок, а вже в компенсований до другого тайму час Себастьян Джовінко довів рахунок до розгромного.

Таким чином, "Шахтар" набрав 10 очок і з урахуванням перемоги "Ювентуса" над "Челсі" в Турині за тур до закінчення групового етапу гарантував собі вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів

П'ятий тур.

Група Е

Ювентус Італія - Челсі Англія 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 38 Куальярелла, 2:0 - 61 Відаль, 3:0 - 90 Джовінко.

Ювентус - Буффон, Бардзальї, Бонуччі, К'єлліні, Ліхтштайнер (М. Касерес, 68), Пірло, Асамоа, Відаль, Маркізіо, Куальярелла (Погба, 89), Вучиніч (Джовінко, 83).

Челсі - Чех, Аспілікуета (Мозес, 60), Давід Луїз, Кейхілл, Іванович, Е. Коул, Рамірес, Обі Мікел (Торрес, 71), Е. Азар, Мата, Оскар.

Попередження: Бонуччі (41), Рамірес (76), Маркізіо (85), Джовінко (90).

Нордшелланд Данія - Шахтар Україна 2:5 (2:2, 0:3)

Голи: 1:0 - 24 Нордстранд, 1:1 - 26 Луїс Адріано, 2:1 - 29 Лорентс, 2:2 - 44 Вілліан, 2:3 - 50 Вілліан, 2:4 - 53 Луїс Адріано, 2:5 - 81 Луїс Адріано.

Нордшелланд - Хансен, Паркхерст, Окоре, Руньє, Мтіліга, Аду, Стокхольм, Лорентс, Крістенсен (Крістіансен, 59), Джон (Айнаоглу, 82), Нордстранд (Тічіновіч, 75).

Шахтар - П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Рац, Степаненко, Фернандіньо, Мхітарян, Алекс Тейшейра (Коста, 78), Вілліан (Ілсіньо, 86), Луїс Адріано (Едуардо, 82).

Попередження: Аду (64), Луїс Адріано (67), Кучер (90), Крістіансен (90), Паркхерст (90).

Турнірне становище: 1. "Шахтар" - 10 очок. 2. "Ювентус" - 9. 3. "Челсі" - 7. 4. "Норшелланд" - 1.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забезпечив собі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, "Ювентус" розгромив "Челсі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua