вівторок, 20 листопада 2012 21:02

Ліга чемпіонів. "Нордшелланд" - "Шахтар" - 2:5

"Шахтар" зіграє у плей-офф Ліги чемпіонів ФОТО: shakhtar.com

Доброго вечора всім футбольним вболівальникам. Тиждень європейського футболу для України відкриє донецький "Шахтар". "Гірники" гостюють у найсильнішої команди Данії. Перемога над "Нордшелландом" може вивести хлопців Мірчі Луческу у плей-офф Ліги чемпіонів. А от нічия чи поразка загрожує серйозними проблемами. Додамо, що у минулому турі чемпіонату "Шахтар" перервав свою 15-матчеву рекордну серію без поразок у чемпіонаті.

Сьогоднішня гра стартує о 21:45. Пряма трансляція на телеканалах "Україна" і "Футбол+". Зі свистком на поле вийде француз Антоні Готьє.

Додамо, що через травми "гірникам" не можуть допомогти Чигринський, Хюбшман і Девіч. Лазарет у "Нордшелланда" порожній. Додамо, що "леви" досі не втратили шансів на третє місце у групі, тому гра обіцяє бути дуже цікавою.

Нагадаємо, зустріч команд у Донецьку завершилася перемогою "Шахтаря" з рахунком 2:0. Дублем відзначився Генріх Мхітарян.

Стартові склади:

Нордшелланд: Хансен - Паркхерст, Окоре, Руньє, Мтіліга - Аду, Стокхольм - Лорентцен, Крістенсен, Джон - Нордстранд

Запасні: Вілландсен, Кілдентофт, Крістіансен, Айнаоглу, Гунделах, Тічіновіч, Ісса

Шахтар: П'ятов - Срна, Кучер, Ракицький, Рац - Фернандіньо, Степаненко - Тейшейра, Мхітарян, Вілліан - Адріано

Запасні Шахтаря: Каніболоцький, Едуардо, Кобін, Гай, Коста, Кривцов, Ілсіньо

Бригада арбітрів виводить команди на поле. Звучить гімн Ліги чемпіонів.

Відзначимо яскраве модульне шоу на центральній трибуні стадіону "Паркен".

1 Команди розпочали гру

3 Мхітарян завдав удару по воротах Хансена, але м'яч блокував гравець "Нордшелланда"

12 Господарі подовгу володіють м'ячем, але на своїй половині поля їх зустрічають "гірники". Поки команди грають без гострих моментів.

15 Тейшейра прострілив уздовж лінії воріт, але на дальній стійці не було "гірника", який би міг закотити м'яч у сітку

16 Рац прострілив на Мхітаряна у воротарський майданчик. Генріх послав м'яч вище воріт.

17 П'ятов парирував м'яч після удару футболіста "Нордшелланда". "Гірники" дозволяють супернику створювати гострі моменти після стандартів. Гостям треба уважніше діяти при виконані кутових.

24 ГОЛ! Нордстранд відкриває рахунок у матчі. Джон навісив у центр штрафного майданчика, а його колега розстріляв П'ятова з трьох метрів.

25 ГОООООООООЛ! Луїс Адріано зрівнює рахунок при дещо скандальних обставинах. Бразилець порушив фейр-плей, коли арбітр віддав спірний м'яч Вілліану. Той вибив круглого на половину поля суперника, а Луїс обіграв стоячого голкіпера і забив у порожні ворота. Гравці "Нордшелланда" зупинилися. Арбітр вказав на центр поля. М'яч зараховано.

31 ГОЛ! Лорентцен помстився за гол Адріано. Каспер пробив з-під Раца з центра штрафного майданчика просто під поперечину. Трибуни продовжують засвистувати "гірників", коли ті з м'ячем. Найбільше дістається Луїсу.

38 Вілліан відпрацював у захисті, зупинивши атаку "Нордшелланда". Активно діють господарі

40 Мхітарян пробив поруч зі стійкою. "Гірникам" знову вдалася хороша атака правим флангом. "Шахтар" взявся за голову і притис суперника до його воріт.

44 ГООООООООООЛ! Вілліан зрівнює рахунок наприкінці першого тайму. Після атаки правим флангом та серії ударів по воротах м'яч отримав бразилець, який не змарнував свого шансу.

45 Готьє компенсує дві хвилини до першого тайму. "Гірники" ударно провели кінцівку

ПЕРЕРВА!

51 ГОООООООООЛ! Вілліан вперше виводить "Шахтар" вперед. Бразилець забив неймовірно красивий гол. Віллі змістився ближче до центра штрафного майданчика і пробив у дальній кут воріт.

ГООООООООООООЛ! Луїс Адріано робить дубль. Тепер бразилець забив за всіма правилами футболу. Нападник скористався прострілом Тейшейри і пробив з центра воротарського майданчика. Що Луческу зробив з командою у перерві?

58 Перша заміна у матчі. Крістіансен вийшов на поле замість Крістенсена

64 Аду зірвав атаку "Шахтаря", за що отримав попередження від Готьє

66 Луїс Адріано руками відмахнувся від Стокхольма. Французький арбітр покарав бразильця "гірчичником"

70 Лорентцен був у трьох метрах від дубля у ворота "Шахтаря", але пробив вище воріт

74 Нордстранд залишає поле на користь Тічіновіча

78 Луческу міняє Алекса Тейшейру на Дугласа Косту

81 ГООООООООООООЛ! Луїса Адріано прорвало. Бразилець відзначився хет-триком. Рац навісив м'яч у центр поля, Тейшейра скинув головою на Адріано, Луїс прийняв, обробив круглого і послав його у сітку воріт.

82 Луческу замінив Адріано на Едуардо. Трибуни провели Луїса свистом. У "Нордшелланда" Айнаоглу вийшов замість Джона

85 Вілліан також йде відпочивати. На поле виходить Ілсіньо

90 Готьє роздав по жовтій картці Кучеру та Крістіансену

90 Три хвилини компенсував арбітр до другого тайму

92 Едуардо отримав по ногах від Паркхерста. Готьє покарав кривдника "гірчичником"

"Шахтар" перемагає у Данії з рахунком 5:2, а "Ювентус" обігрує "Челсі" - 3:0. "Гірники" залишаються на першому місці у турнірній таблиці і вже зараз виходять з групи. 5 грудня "Шахтар" ще зіграє у Донецьку з "Юве", де і визначить своє підсумкове місце у квартеті.

Дякую, що були сьогодні з нами. Тепер вболіваємо за інші українські клуби в єврокубках.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Нордшелланд" - "Шахтар" - 2:5 ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua