четвер, 26 лютого 2009 21:15

"Сампдорія" вивела "Металіст" до 1/8 Кубка УЄФА (+ФОТО)
5

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубка УЄФА харківський "Металіст" на своєму полі переграв італійську "Сампдорію" (2:0).

Гості активно почали зустріч і з перших же хвилин постійно створювати небезпечні моменти біля воріт харків"ян, проте господарі справилися з натиском і на 30-й хвилині забили гол. Блискучу комбінацію "зробили" футболісти "Металіста": Едмар і Валяєв розіграли стінку в районі 11-метрової позначки і Валяєв вийшов на побачення з Міранте. Українець холоднокровно пробив низом у ближній кут - 1:0.

А через 10 хвилин український клуб подвоїв перевагу. Жажа Коельо реалізував штрафний удар, пробив сильно
і м"яч відскочивши від газону залетів у ворота - 2:0. За результатами двох матчів "Металіст" вийшов в 1/8 фіналу Кубка УЄФА

"Металіст" - "Сампдорія" 2:0

Голи: Валяєв, 29, Жажа, 39

Металіст: Горяїнов, Майдана, Обрадовіч, Гуйє, Ганцарчик, Валяєв, Слюсар, Едмар, Рикун (Девіч, 58), Жажа (Борідян, 78), Олійник (Березовчук, 85)

Сампдорія: Міранте, Кампаньяро, Гастаделло, Да Кошта, Падаліно (Мустаччо, 82), Саммарко (Раджи, 64), Станкевічюс (П"ьєрі, 64), Дессена, Циглер, Беллуччи, Марілунго

Попереджені: Саммарко

"Gazeta.ua"

Зараз ви читаєте новину «"Сампдорія" вивела "Металіст" до 1/8 Кубка УЄФА (+ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua