субота, 24 листопада 2012 12:21

"Салават Юлаєв" взяв реванш у "Донбаса" за поразку у Донецьку

Після 28-ми матчів "Донбас" займає місце поза зоною плей-офф ФОТО: hcdonbass.com

У п'ятницю, 23 листопада, чемпіон Суперліги-2008 і володар Кубка Гагаріна-2011 "Салават Юлаєв" на льоду "Уфа Арена" у присутності 7500 глядачів в матчі регулярного чемпіонату КХЛ з рахунком 5:1 обіграв донецький ХК "Донбас".

Стартовий тиск господарів майданчика, які горіли бажанням взяти реванш за недавню невдачу в Донецьку, приніс їм успіх. Ігор Мусатов з передачі Олександра Степанова вразив ворота Яна Лацо. Втім, на екваторі періоду найрезультативніший захисник в складі ХК "Донбас" Клей Вілсон зумів переправити шайбу у ворота після "накида" Олексія Понікаровського. Рівновага в рахунку протрималася недовго. Точний кидок Ігоря Мирного дозволив гравцям "Салавата" відправитися на перерву, ведучи в рахунку.

На початку другого періоду Ян Лацо ще двічі діставав шайбу з сітки власних воріт. Протягом однієї 23-й хвилині по разу відзначилися Антті Пільстрем і Микита Філатов. Цей момент і став переломним у матчі. З трьох спроб реалізувати більшість до кінця другого періоду донеччани не скористалися жодною.

Майже половину заключного відрізку матчу команди грали в нерівних складах. "Зайвого" розіграти змогли тільки господарі майданчика. Андрій Конєв потужним кидком влучив точно в кут воріт Яна Лацо, таким чином встановивши остаточний рахунок у матчі, повідомляє офіційний сайт "Донбасу".

Після 28 ігор у "Донбасу" залишається 34 очки і місце поза зоною плей-офф на Заході КХЛ.

Наступний поєдинок "Донбас" проведе в неділю, 25 листопада, в Казані проти "Ак Барса".

У попередньому матчі в КХЛ "Донбас" в серії буллітів поступився в Нижньокамську "Нафтохіміку".

Салават Юлаєв (Уфа, Росія) - Донбас (Донецьк, Україна) - 5:1 (2:1, 2:0; 1:0)

Шайби: 1:0 - Мусатов (Степанов) - 00:24; 1:1 - Вілсон (Понікаровський, Варламов) - 9:04; 2:1 - Мирнов (Пільстрем, Кайгородов) - 15:12; 3:1 - Пільстрем (Мирнов, Кайгородов) - 22:20; 4:1 - Філатов (Трубачов, Паршин) - 22:56; 5:1 - Конєв (Хлистов, Прошкін) - у більшості - 47:03

Воротарі: Тарккі (20/21) - Лацо (17/22)

Кидки: 22 - 21 Штраф: 14 хвилин - 10 хвилин

Донбас: Лацо. Перетягін-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Бартуліс-Коларж, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Сільницький-Терещенко, Кочетков-Бєлухін-Матоушек

Зараз ви читаєте новину «"Салават Юлаєв" взяв реванш у "Донбаса" за поразку у Донецьку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua