субота, 01 жовтня 2022 19:08

"Шахтар" забив "Металісту" шість голів, "Дніпро-1" розгромив "Львів"

"Шахтар" розгромив "Металіст" у матчі УПЛ, "Дніпро-1" розібрався зі "Львовом". Фото: ФК "Шахтар"

"Шахтар" став одноосібним лідером чемпіонату України з футболу після п'ятого туру.

"Гірники" у Львові розгромили "Металіст" із рахунком 6:1.

Долю зустрічі номінальні гості вирішили ще до перерви, відправивши в сітку воріт харків'ян чотири м'ячі.

Хеттриком відзначився герой молодіжної збірної України Данило Сікан. Ще один гол на рахунку Олександра Зубкова.

У другому таймі за "Шахтар" забили Лассіна Траоре й Невен Джурасек, а за "Металіст" – Алекс Чідомере. Михайло Мудрик ще й не реалізував пенальті.

"Дніпро-1" переслідує "гірників" і є лідером чемпіонату за втраченими очками.

У п'ятому турі дніпряни розгромили на виїзді "Львів" – 3:0.

Олексій Гуцуляк оформив дубль, ще один гол в активі Артема Довбика.

У ще одному матчі дня "Ворскла" обіграла "Інгулець" 1:0, здобувши першу перемогу в новому сезоні УПЛ.

У турнірній таблиці "Шахтар" захопив одноосібне лідерство, набравши 13 очок.

"Дніпро-1" відстає на один бал, проте ще має одну гру в запасі. Дніпряни за чотири поєдинки не пропустили жодного м'яча.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забив "Металісту" шість голів, "Дніпро-1" розгромив "Львів"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua