понеділок, 08 квітня 2013 09:27

"Шахтар" переміг "Динамо", "Дніпро" програв "Ворсклі": результати 23-го туру УПЛ

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" з рахунком 2:1 на НСК "Олімпійський" у матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На 10-й хвилині матчу рахунок відкрив нападник господарів поля Андрій Ярмоленко, вчасно опинившись на добиванні. "Шахтареві" вдалося відігратися перед перервою, коли після удару Генріха Мхітаряна м'яч рикошетом від захисника "Динамо" Даніло Сілви опинився в сітці воріт киян.

А на 75-й хвилині Мхітарян завершив гарну комбінацію своєї команди точним ударом з центру штрафного майданчика.

У суботу "Металіст" мінімально обіграв на своєму полі "Волинь" з рахунком 1:0. Єдиний гол вже на 33-й секунді матчу провів бразилець Клейтон Шав'єр.

У свою чергу "Дніпро" у себе вдома програв з рахунком 1:2 полтавській "Ворсклі". На 21-й хвилині після прострілу справа чеський захисник дніпропетровців Ондржей Мазух зрізав м'яч у власні ворота. На 83-й хвилині півзахисник "Ворскли" Артем Громов подвоїв перевагу своєї команди. У додані до основного часу матчу хвилини бразилець Жуліано відквитав один м'яч, але більшого "Дніпро" зробити не зумів.

Після перемоги над "Динамо" "Шахтар" впевнено продовжує лідирувати у чемпіонаті, набравши 66 очок. "Динамо" ж поступилося другою сходинкою у турнірній таблиці "Металісту". У киян залишилося 47 пунктів, а в активі харків'ян - 49. "Дніпро", який іде четвертим, набрав 45 очок.