неділя, 07 квітня 2013 21:44

"Шахтар" на "Олімпійському" переміг "Динамо"

Мхітарян взяв участь у двох голах на "Олімпійському". Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" здобув перемогу над київським "Динамо" у матчі 23-го туру української прем'єр-ліги.

Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 1:2. На гол Андрія Ярмоленка на 10-й хвилині зустрічі донеччани відповіли атакою, наконечником якої став захисник киян Даніло Сілва, який переправив м'яч у власні ворота. А на 75-й хвилині гри переможний м'яч провів Генріх Мхітарян.

Таким чином, "Шахтар" набрав 66 очок, відірвавшись від "Динамо" на 19 очок і від "Металіста" на 17 пунктів.

Динамо - Шахтар 1:2

Голи: Ярмоленко, 10 - Даніло Сілва, 44 (у свої ворота), Мхітарян, 75

Динамо: Коваль, Даніло Сілва, Михалик, Віда, Тайво (Селін, 46), Велозу, Гармаш, Аруна (Безус, 76), Ярмоленко, Гусєв, Ідейе

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко (Хюбшман, 46), Фернандіньо, Едуардо (Кривцов, 90 +2), Мхітарян, Тайсон (Дуглас Коста, 63), Адріано

Попередження: Аруна, Ярмоленко, Даніло Сілва - Степаненко, Ракицький, Фернандіньо

Вилучення: Ракицький, 90 (друга жовта)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" на "Олімпійському" переміг "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua