субота, 19 жовтня 2013 17:59

"Шахтар" на виїзді обіграв "Іллічівець", Вакс призначив два пенальті

Срна двічі забив "Іллічівцю" з пенальті. Фото: footboom.com

Матчем у Маріуполі відкрилася суботня програма 13-го туру української прем'єр -ліги. Місцевий "Іллічівець" зустрівся з "Шахтарем" і поступився чемпіонам країни з рахунком 1:3, дозволивши донеччанам відсвяткувати вольову перемогу.

Стан поля стадіону "Іллічівець" не дозволив суперникам показати свої найкращий футбол, перший тайм пройшов у відносно рівній боротьбі, а на 38-й хвилині господарі вийшли вперед після автоголу Тараса Степаненка.

Додавши, "гірники" відігралися в другому таймі - спершу Даріо Срна реалізував пенальті, призначений арбітром Юрієм Ваксом за порушення правил у штрафному на Ільсіньо, а на 73-й хвилині капітан вдруге був точний з 11-метрової позначки після фолу на Алексі Тейшейрі.

Питання про переможця в донбаському дербі було знято на 85-й хвилині, коли Луїс Адріано провів третій гол "Шахтаря". Таким чином, донецька команда тепер має в активі 29 очок, порівнявшись за цим показником із "Металістом", який має дві гри в запасі.

Чемпіонат України

Прем'єр -ліга. 13-й тур

Іллічівець (Маріуполь) - Шахтар (Донецьк) - 1:3

Голи: Степаненко, 38 (1:0, автогол); Срна, 66 (1:1, пен); Срна, 73 (1:2, пен); Адріано, 85 (1:3).

Попередження: Іщенко, 33; Ордець, 45 - немає.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" на виїзді обіграв "Іллічівець", Вакс призначив два пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua