субота, 24 серпня 2013 19:01

"Іллічівець" переміг "Арсенал" у Києві

Рустам Худжамов допоміг "Іллічівцю" втримати перемогу ФОТО: football24.ua

На полі стадіону "Динамо" імені В.В. Лобановського відбулася зустріч київського "Арсеналу" і маріупольського "Іллічівця" у рамках сьомого туру української прем'єр-ліги. Столична команда зазнала третьої поразки поспіль, поступившись підопічним Миколи Павлова з рахунком 1:2.

Гості забили два швидкі голи. Вже до 13-й хвилини відзначилися Іван Ордець та Олексій Полянський. А на 39-й хвилині "каноніри" провели свій м'яч, автором якого став Домінік Адійя. У другому таймі суперники продовжили атакувати, проте рахунок на табло до фінального свистка не змінився.

Таким чином, "Арсенал" зберіг представництво на передостанньому місці турнірної таблиці з чотирма очками, "Іллічівець" набрав десять очок і піднявся на сьому сходинку, повідомляє "Чемпіонат.сom".

Арсенал К - Іллічівець 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 5 Ордець, 0:2 - 13 Полянський, 1:2 - 39 Адійя.

Арсенал К - Боровик, Шарпар, Рафаель, Хомин, Романчук, Богданов, Аржанов, Шацьких, Старгородський, Адійя (Герасим'юк, 64), Кравець (Філіппов, 81).

Іллічівець - Худжамов, Путівцев, Ордець, Іщенко, Бутко, Полянський, Ємельянов (Яворський, 83), Федотов (Кисіль, 89), Кулач, С. Шевчук, О. Мандзюк (Окріашвілі, 66).

Попередження: Рафаель (62), С. Шевчук (79), Старгородський (90).

Зараз ви читаєте новину «"Іллічівець" переміг "Арсенал" у Києві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua