субота, 13 лютого 2010 15:48

Рональдіньо приклав руку до всіх голів "Мілана"у ворота "Удінезе"

"Мілан" у матчі 24-го туру італійської Серії А удома обіграв "Удінезе" (3:2).

Рахунок у матчі був відкритий вже на 7-ій хвилині зустрічі: Роналдіньо, знаходячись на правому краю штрафного майданчика в оточенні двох захисників, виконав навіс на ближню штангу, де знаходився Хунтелаар, який головою переправив м"яч у сітку воріт.

Під завісу першого тайму Роналдіньо шикарним пасом з глибини поля вивів Пато один на один, Алешандре без проблем використовував свою можливість.

А наприкінці першого тайму "Удінезе" один м"яч відіграв: Ді Натале навісив з флангу, Флоро в падінні головою переправив м"яч у сітку воріт.

У дебюті другої половини зустрічі рахунок став 3:1: Роналдіньо навісив у штрафний майданчик, м"яч дійшов до Хунтелаара, який практично з 5-ти метрів розстріляв ворота гостей.

Ну а крапку в матчі поставив Ді Натале, який за чотири хвилини до кінця основного часу без проблем реалізував вихід один на один.

"Мілан", маючи в своєму активі 45 очок, займає на даний момент другу сходинку турнірної таблиці. В активі "Удінезе" 24 очки і п"ятнадцяте місце.

24-й тур

Мілан - Удінезе - 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Хунтелар (7), 2:0 - Пато (39), 2:1 - Флоро Флорес (45), 3:1 - Хунтелар (57), 3:2 - Ді Натале (87).

За матеріалами LiveSport.Ru

Зараз ви читаєте новину «Рональдіньо приклав руку до всіх голів "Мілана"у ворота "Удінезе" ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua