неділя, 04 лютого 2018 11:35

Ріанна надихнула "Арсенал" на перемогу над "Евертоном"

Популярна співачка Ріанна відвідала матч 26-го туру АПЛ між "Арсеналом" і "Евертоном" в Лондоні (5:1).

Півзахисник "канонірів" Месут Озіл після гри виклав спільне фото з 29-річною співачкою: "Вона знає, за які команди треба вболівати".

Ріанна і Месут Озіл після матчу “Арсенал” - “Евертон”

Також сфотографувався з Ріанною і захисник Шкодран Мустафі: "Нам був потрібен цей результат! Ріанна, дякую, що схрестила за нас пальці! Це завжди спрацьовує".

У 2014 році Ріанна на Кубку світу в Бразилії також була присутня на матчах і підтримувала збірну Німеччини.

У складі "Арсеналу" три м'ячі забив Аарон Ремзі (6-а, 19-а і 74-а хвилини).

"Я в захваті. Це один з найбільш пам'ятних моментів.

Потрібно віддати належне команді. Ми виграли гру у першому таймі. Сподіваюся, ми збережемо цей настрій до кінця сезону.

Якщо Обамеянг ще не готовий на 100 відсотків, то все у наших руках. Мхітарян зробив кілька гольових передач.

Сподіваюся, далі буде краще, і ми чудово закінчимо сезон", - сказав Ремзі.

Ще по разу відзначилися Лоран Кошельни (14) і П'єр-Емерік Обамеянг (37), який забив свій перший гол за лондонську команду після переходу з дортмундської "Боруссії".

Наступний матч "Арсенал" проведе 10 лютого на виїзді проти "Тоттенхема". "Евертон" в цей же день прийме "Крістал Пелас".

"Манчестер Юнайтед" переміг "Хаддерсфілд Таун" - 2:0. Лукаку і Санчес допомогли команді Жозе Моурінью здобути перемогу.

Ще в одному поєдинку 26 туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" зіграв внічию з "Бернлі" на виїзді. На гол Даніло (22-а хвилина) господарі відповіли точним ударом Йоханна Гудмундссона (82-а).

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко провів матч з "Бернлі" (1:1) з лави запасних. У поточному сезоні українець виходив на поле у матчах АПЛ 3 рази.

Зараз ви читаєте новину «Ріанна надихнула "Арсенал" на перемогу над "Евертоном"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua