субота, 15 квітня 2017 15:45

Результат матчу "Інтер" - "Мілан" визначився на останніх секундах зустрічі
6

«Мілан» врятувався в дербі на 97-й хвилині

На стадіоні "Сан-Сіро - Джузеппе Меацца" у рамках 32-го туру італійської Серії A відбулося міланське дербі. "Інтер" і "Мілан" зіграли внічию з рахунком 2:2.

Нерадзуррі вийшли вперед на 36-й хвилині завдяки точному удару Антоніо Кандрева. Перед самою перервою Мауро Ікарді зробив рахунок 2:0.

Відігратися россонері зуміли наприкінці. На 83-й хвилині відзначився Алессіо Романьйолі. На сьомий компенсованій до другого тайму хвилині, після останнього кутового, Крістіан Сапата рахунок зрівняв. Взяття воріт було зафіксовано завдяки системі автоматичного визначення голів.

У матчі першого кола між цими командами був зафіксований такий же рахунок. Тоді нічию в компенсований час врятував "Інтер": Іван Перишич забив на 92 хвилині.

У таблиці італійської першості "Інтер" (56 очок) посідає сьоме місце, а "Мілан" (58) - шосте.

Чемпіонат Італії

32-й тур

Інтер - Мілан 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 36 Кандрева, 2:0 - 44 Мауро Ікарді, 2:1 - 83 Романьйолі, 2:2 - 90 Сапата.

Інтер - Ханданович, Міранда, Нагатомо, Д`Амброзіо, Кондогбіа, Жоау Маріу (Мурільо, 80), Медель, Кандрева (Біабіані, 90), Гальярдіні, Перішич (Едер, 68), Мауро Ікарді.

Мілан - Доннарумма, Сапата, Маттіа Де Шильйо, Калабрія (Окампос, 81), Романьйолі, Фернандес, Соса (Лападула, 75), Сусо, Куцка (Локателлі, 57), Деулофеу, Бакка.

Попередження: Куцка (34), Кандрева (37), Ханданович (86), Гальярдіні (90), Локателлі (90).

"Мілан" провів перший матч після продажу клубу китайським інвесторам. "Інтером" теж володіє китайська компанія. На догоду азіатським телеглядачам матч розпочали о 12:30 за місцевим часом. Телеаудиторія склала 862 млн. глядачів, прибуток від продажу квитків рекордний для серії "А" - 4,2 млн. євро.

Зараз ви читаєте новину «Результат матчу "Інтер" - "Мілан" визначився на останніх секундах зустрічі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua